Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.

V.Megre knygų skaitytojų susitikimas 3

Skelbimas

Sveiki,

Vasario 24 d. 12 val. Višakio Rūdos kultūros namuose rengiamas trečiasis neeilinis Vladimiro Megre knygų skaitytojų susitikimas.
https://goo.gl/MK29Pa

Toliau gvildensime klausimą dėl asocijacijos ir jos reikalingumo. Aptarsime pas kokius žmones galim kreiptis dėl mums palankių įstatymų. Aptarsime V.Megre pakvietimą į Lietuvą.

Priminsiu, jog pirmojo susitikimo Vilniuje metu mes vienbalsiai sutarėme dėl mus jungiančių esminių pasaulėžiūrinių teiginių pateiktų V. Megre knygose bei vienbalsiai nusprendėme dėl poreikio kurti naują asociaciją. Kadangi jau yra Aldonos įkurta asociacija "Giminės sodybų bendruomenė", bet, kaip paaiškėjo, tik nedaugeliui priimtina ir suprantama jos veikla ir siekiai, vieningai priėmėm sprendimą geriau kurti naują, negu taisyti seną. Dar trumpai apsvarstėm būsimos asociacijos pavadinimo galimybes, pvz. Lietuvos giminės sodybų ar tik giminės sodybų asociacija, Meilės erdvė, Skambantys kedrai.

Antrame susitikime Klaipėdoje, buvo gryninamos ir tikslinamos mūsų pagrindinės nuostatos. Buvo iškeliami šie klausimai:

1. Ar Dievas yra Meilė? Ar Meilė yra atskira energija? Ar gali būti ir taip ir taip? (2k. 51 psl. Rusiškam variante)

2. Gamta yra Visatos Protas? Ar tai du skirtingi dalykai? Tuomet kyla klausias, o kur baigiasi Gamta ir kur prasideda Visatos protas, o gal tai du neatsiejami dalykai? (1k. 91psl. Rusiškam variante)

3. Ar liūdesys yra normalus dalykas, ar vis dėlto tamsių jėgų primestas Žmogui? (2k. "Skambantis Bardo kalavijas")

4. Kiek aktualus yra gilinimas į aukščiau pateiktus klausimus. Kada reikia ištikrųjų sustoti ir viską gerai apmąstyti, o kada tai tiesiog tuščias laiko gaišimas nes iškeltieji klausimai gali turėti iš kart kelis teisingus atsakymus ir pasirinkti vieno teisingo tiesiog neįmanoma. Iš kitos pusės, galime pasidžiaugti, jog tokios diskusijos aplamai vyksta mūsų tarpe ir kad žmonėms tai rūpi ir jie yra aktyvus ir neabejingi.

Priminsiu, jog siekiame visi drauge susiderinti ir apsijungti per bendrą mus visus jungiančią pasaulėžiūrą ir šiam tiksklui pasiekti pateikiu ir antrtrąją versiją su užrašytais esminiais mus jungenčiais pasaulėžiūriniais teiginiais iš V.Megre knygų.

Pirma versija
https://docs.google.com/…/1C1Kvmmbf4BVzXO3oiuNk695Ols…/edit…

Antra Versija
https://docs.google.com/…/1A210eI-oP2f_pP5XyCh9ZNxhE3a…/edit

Vaišės suneštinės.

Pasiteiravimui:
8 607 28 440 Edmundas Ščerbina
8 682 46 139 Ingrida Žitkauskienė

Renginio pradžia 2019-02-14, 12:00 val.
Kontaktinis asmuo Edmundas
8 607 28440
Address Šaltinėlio g. 1,, Višakio Rūda 69390
Kordinatės 54.817514, 23.43314