Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies.

V.Megre knygų skaitytojų susitikimas

Skelbimas

Gal reiktų susitikti gyvai ir pasikalbėti? Anastija.lt facebook'o grupėje - tarp žmonių perskaičiusių V. Megre knygas kyla labai didelės diskusijos dėl šiandieninės mūsų istorijos, bei bendros esminės pasaulėžiūros, kuri išdėstyta V.Megre knyguose. Manau, mums visiems neprošal būtų ją prisiminti. Kuom ji iš esmės skiriasi nuo kitų religijų ir sektų? Gyvas pokalbis. O ne susirašinėjimas internete.

Įsivaizduokime, jog šiais lakais Radomiras ir Liubamila gyventų teritorijoje kuri šiandien vadinasi Lietuva. Radomiras ir Liubomila, kurie iš paskutiniųjų kovėsi už savo žemę, savo palikuonių šviesią ateitį... Šiandien jie gyventų ir matytų masiškai kertamus miškus, emigruojančius vaikus, vis naujus išeinančius įstatymus, kurie vis apsunkina žmonių įsikėlimą į žemę (kalbu apie visokius absurdiškus statybos reikalavimus)... Visą mūsų švietimo sistemą, kuri į galvas mūsų vaikams pumpuoja visokias nesąmones... Žiūrėtų ir galvotų ateina šviesus laikotarpis viskas susitvarkys savaime už mus jau Anastasija viską apgalvojo... Mes tik sau ramiai gyvensime, niekam nemaišysime... Jei žmonės dar miega vadinasi dar neatėjo nelaikas kažką daryti...

Man tai tiesiog iš vidaus eina, kad mes jokiais būdais dabar neturime miegoti. O imti ir kažką daryti. Pirmiausiai pradėti nuo to, kad tie kas perskaitė V.Megre knygas galėtų apsijungti per bendrą tuose knyguose išdėstytą esminę pasaulėžiūrą. O tai yra, kad Žemė yra pati geriausia vieta visoje visatoje. Jog būtent čia yra kuriama žmogaus amžinybė. O amžinybė tai reiškia vaikai (mūsų protėviai). Ir tik tai kai žemė bus pasipuošusi žydinčiais sodais, ir kai čia bus rojus, ir jau nebus vietos žmonėms, kur gyvent tik tada kursime kituose planetuose. Vadinasi žemė ir vaikai mūsų yra tai ką reikia šventai puoselėti ir saugoti.

Renginio pradžia 2018-12-01, 12:00 val.
Kontaktinis asmuo Ingrida
+370 682 46139
Address Baltupio g. 37, Vilnius
Kordinatės 54.725856, 25.272077